Oversikt over saksbehandlere og enheter i Indre Fosen kommune

Ordførerkontoret (ORD)

  • 2805STE – Steinar Saghaug (ordfører)

Rådmannskontoret (RMK)

  • 2203VI – Vigdis Bolås (rådmann)

Oppvekst (IF-OPP)

  • 2909FI – Finn Yngvar Benestad (oppvekstsjef)
  • 1901LA – Laila Bragstad (enhetsleder skole)
  • 1624BBHA – Bente Butli (enhetsleder barnehage)

Helse og omsorg (IF-HELOM)

  • 0910HI – Hilde Anhanger Karlsen (helse- og omsorgssjef)
  • 0908BJ – Bjørn Ståle Aalberg (assisterende helse- og omsorgssjef)

Personal og kommunikasjon (IF-PERS)

  • 2411OL – Ola Andreas Stavne (personal- og kommunikasjonssjef)
  • 2909ME – Merethe Kopreitan Dahl (avdelingsleder)
  • 1624TOJA – Toril Jakobsen (saksbehandler)
  • 1624OYLI – Øyvind Lindseth (fagleder arkiv)
  • 1718RIRO – Rita Rosvoldaune (konsulent)
  • 1624MASA – Martha Sand (arkivmedarbeider
  • 2202MA – Marte Bliksås (arkivmedarbeider)
  • 0904SI – Silje Hulvand (arkivmedarbeider)
  • 2210VI – Veronika Aune (personalkonsulent)
  • 1624MAKI – Mari Kilen (personalkonsulent)
  • 2103NA – Nathalie Gaulin Brovold (personalkonsulent)(permisjon)
  • 1624KAKL – Kari Klepp (kommunikasjonsrådgiver)
  • 1107KJ – Kjersti Lerstad (konsulent)

Areal (IF-AREAL)

  • 2309SI – Siri Vannebo (sektorsjef)

Plan (IF-PLAN)

  • 1624TOGR – Tove Gravås (avdelingsingeniør)
  • 1624SIGR – Sissel Grimsrud (samfunnsplanlegger)
  • 0209LI – Linn Kristin Hassel (planlegger)
  • 1624TOWI – Tone Wikstrøm (planlegger)
  • 1624STFA – Stian Fallrø (byggesaksbehandler)
  • 0711AN – Anne Lise Sætre (ingeniør byggesak)
  • 1624EWST – Eva Støbakk (folkehelsekoordinator)

Teknisk (IF-TEK)

  • 1718JAGR – Jan Helge Grydeland (enhetsleder teknisk)

Bygg og eiendom (IF-BYGG)

  • 0311EI – Einar Eilertsen (enhetsleder)
  • 0303PE – Per Olav Foss (Ingeniør)
  • 1624HENK – Henning Kløften (eltilsyn)

Økonomiavdelingen (IF-ØKO)

  • 0605OR – Ørjan Dahl (økonomisjef)
  • 1718KABE – Karsten Bergersen – (økonomi rådgiver)
  • 0511EL – Elizabeth Brødreskift (leder inkasso)
  • 1624AKST – Anne Karin Storsve (saksbehandler)
  • 0211MA – May Kristin Sand (saksbehandler)
  • 0205KJ – Kjell Sverre Tung (saksbehandler)

Pedagogisk-psykologisk tjeneste (IF-PPT)

  • 1624TKLE – Tove Karin Lein (enhetsleder)

Høgåsmyra barnehage (IF-HØG)

  • 1624ANUT – Anne Utseth (styrer)

Fevåg Barnehage (IF-FEBHG)

  • 1624KLAD – Klara Adolfsen (styrer)

Skogly barnehage (IF-SKOG)

  • 1624DASO – Dagrun Fissum Solli (styrer)

Fembøringen barnehage (IF-FEMB)

  • 1624TOGU – Tove Gustad (styrer)

Fagerbakken barnehage (IF-FAG)

  • 1624KLAD – Klara Adolfsen (styrer)

Leksvik barnehage (IF-LEBHG)

  • 1718HEIA – Heidi Asphaug – (styrer)

Vanvikan barnehage (IF-VANBHG)

  • 0704TU – Turid Fagerkind – (styrer)

Fevåg/Hasselvika skole (IF-FHS)

  • 0404OL – Olav Gilde (rektor)

Åsly skole (IF-ÅSLY)

  • 1624TOLA – Tor Langsæther (rektor)
  • 1624TOFL – Tove Flataunet Foss (sekretær)
  • 1624ANLI – Anne Grete Lillemo (sekretær)

Mælan skole (IF-MÆL)

  • 0410MA – Maria Husby Gjølgali (rektor)
  • 1624ANLI – Anne Grete Lillemo (sekretær)

Stadsbygd Skole (IF-STADS)

  • 1624ROFR – Roger Fredheim (rektor)
  • 1624STHA – Stefan Hansen (inspektør)
  • 1624KRVE – Kristin Vegge Maalø (spespedansvarlig)
  • 0801LA – Laila Nilsen (sekretær)

Testmann minne skole (IF-TEST)

  • 0604OY – Øystein Bjørvik (rektor)

Vanvikan skole (IF-VANSKO)

  • 0610ASB – Asbjørn Gaasø (rektor)

Voksenopplæringen og innvandringstjenesten (IF-INN)

  • 0610AI – Aiga Berg (enhetsleder)
  • 1624TONA – Toril Hårsaker Nakken (inspektør)

Fosen Barneverntjeneste (IF-BV)

  • 1624THGU – Therese Guddingsmo (leder)
  • 1624MAKI – Mari Kilen (sekretær)

Fosen IKT (IF-IKT)

  • 0602RO – Robert Karlsen (leder)
  • 1624TOBO – Tore Børsting (ikt-rådgiver)

Kultur og Fritid (IF-KUL)

  • 0912KI – Kine Kimo (leder)
  • 1624SVBU – Svein Buan – (kulturskolerektor)
  • 3006INRO – Ingunn Rokseth (kulturkonsulent)
  • 1806AN – Anne Grete Nyseter (inspektør kulturskolen)
  • 1624SIKS – Siri Størseth (ungdomskonsulent)
  • 1624SIWO – Signe Woldseth (biblioteksjef)

Helse (IF-HELSE)

  • 3101MA – Marit Vaarheim (enhetsleder)
  • 0401LI – Lillian Hårberg (virksomhetsleder helsestasjonen)
  • 1624JOTE – John Martin Teigen (virksomhetsleder psykisk helse og rus)
  • 0805NI – Nina Rørslett (virksomhetsleder fysio/ergo)
  •  0810GR – Grete Tvenning (virksomhetsleder legetjenesten)

Hjemmetjenesten (IF-HJEM)

  • 2107LI – Lillian Nøst (enhetsleder)
  • 0609 – Berit Kimo (virksomhetsleder Rissa)
  • 1624BENE – Berit Nesset (virksomhetsleder Stjørna)
  • 0409BE – Berit Kruken (virksomhetsleder Leksvik)
  • 1718ELBA – Elisabeth Balstad (virksomhetsleder Stadsbygd/Vanvikan)
  • 1624MAFA – Maren Marit Fallmyr (sekretær)
  • 1624JEHA – Jenny Haukdal (merkantil)

Institusjon (IF-INST)

  • 1718REHI – Reidun Hindrum (enhetsleder)
  • 0701MA – Marit Aalberg (virksomhetsleder Leksvik sykehjem)

Koordinerende enhet (IF-KOEN)

  • 2512TOV – Tove Penna Steen – (enhetsleder)
  • 1624JEHA – Jenny Haukdal – (merkantil)
  • 1624MAFA – Maren Marit Fallmyr (merkantil)
  • 1624AGTO – Anne Grethe Tokstad (merkantil)
  • 1624NIDY – Nina Dyrendalsli (merkantil)

Bo- og aktivitetstilbud (IF-BO)

  • 0511BO – Børge Solem (enhetsleder)
  • 1718TRMH – Trude Hellandsjø (virksomhetsleder)
  • 0610AN – Andre Sagmo (leder)

Utviklingsavdelingen (IF-UTV)

  • 3006TOSO – Tore Solli (konstituert leder)
  • 3006ODAS – Odd Marvin Askjemshalten (saksbehandler landbruk)
  • 3006TODA – Torbjørn Dahle (næringskonsulent)
  • 3006HEAM – Hege Hopen Amundal – (saksbehandler landbruk)
  • 3006INRO – Ingunn Rokseth (saksbehandler)
  • 1624LIHE – Liv Heide (saksbehandler)
  • 1718NIHI – Nils Alvin Hindrum (saksbehandler landbruk)
  • 0907AU – Aud Dagmar Ramdal (saksbehandler landbruk)

Kulturcompagniet KF (KUL-CO)

  • 1624TKAL – Tom Modell Alte (leder)