Oversikt over saksbehandlere og enheter i Indre Fosen kommune

Ordførerkontoret (ORD)

  • 2805STE – Steinar Saghaug (ordfører)

Rådmannskontoret (RMK)

  • 2203VI – Vigdis Bolås (rådmann)

Oppvekst (IF-OPP)

  • 2909FI – Finn Yngvar Benestad (oppvekstsjef)
  • 1901LA – Laila Bragstad (enhetsleder skole)
  • 1210BE – Bente Butli (enhetsleder barnehage)

Helse og omsorg (IF-HELOM)

  • 0910HI – Hilde Anhanger Karlsen (helse- og omsorgssjef)
  • 0908BJ – Bjørn Ståle Aalberg (assisterende helse- og omsorgssjef)

Personal og kommunikasjon (IF-PERS)

  • 2411OL – Ola Andreas Stavne (personal- og kommunikasjonssjef)
  • 2909ME – Merethe Kopreitan Dahl (avdelingsleder)
  • 3007TO – Toril Jakobsen (saksbehandler)
  • 1309OY – Øyvind Lindseth (fagleder arkiv)
  • 2605RI – Rita Rosvoldaune (konsulent)
  • 1803MA – Martha Sand (arkivmedarbeider
  • 2202MA – Marte Bliksås (arkivmedarbeider)
  • 0904SI – Silje Hulvand (arkivmedarbeider)
  • 2905MA – Mari Kilen (personalkonsulent)
  • 1704KA – Kari Klepp (kommunikasjonsrådgiver)
  • 1107KJ – Kjersti Lerstad (konsulent)
  • 2503TO – Tove Karin Ytterås (lærling)

Areal (IF-AREAL)

  • 2309SI – Siri Vannebo (sektorsjef)

Plan (IF-PLAN)

  • 3012TO – Tove Gravås (ingeniør)
  • 2305SI – Sissel Grimsrud (samfunnsplanlegger)
  • 0209LI – Linn Kristin Hassel (planlegger)
  • 3105TON – Tone Wikstrøm (planlegger)
  • 2206ST – Stian Fallrø (byggesaksbehandler)
  • 0711AN – Anne Lise Sætre (ingeniør byggesak)
  • 2412EV – Eva Støbakk (folkehelsekoordinator)
  • 2403GE – Geir Løkken (ingeniør)
  • 0809IR – Irene Hassel Tung (saksbehandler)
  • 2507LI – Liv Heide (miljøkonsulent)
  • 1405HA – Hans Killingberg (konsulent)
  • 2603JA – Jarle Rotabakk (konsulent)
  • 0401JO – Jon Erik Vollan (planlegger)
  • 2708AU – Aud Sylvi Tellesbø (vannområdet)
  • 0207GR- Grethe Rostad (innleid byggesaksbehandler)

Teknisk (IF-TEK)

  • 3107JAN – Jan Helge Grydeland (enhetsleder teknisk)

Bygg og eiendom (IF-BYGG)

  • 0311EI – Einar Eilertsen (enhetsleder)
  • 0303PE – Per Olav Foss (Ingeniør)
  • 2902HEN – Henning Kløften (eltilsyn)
  • 2801RU – Rune Berg (fagleder)
  • 2603MI – Mildrid Meyer (renholdsleder)
  • 2902GR – Grete Snerting Fossum (sekretær)

Økonomiavdelingen (IF-ØKO)

  • 0605OR – Ørjan Dahl (økonomisjef)
  • 0511EL – Elizabeth Brødreskift (leder inkasso)
  • 2510AN – Anne Karin Storsve (saksbehandler)
  • 0211MA – May Kristin Sand (saksbehandler)
  • 0205KJ – Kjell Sverre Tung (saksbehandler)
  • 1101AN – Anita Grø Rein (saksbehandler)
  • 1701KA – Kaya Bernhardsen (saksbehandler)
  • 0111EV – Eva Lise Fallrø (saksbehandler)

Pedagogisk-psykologisk tjeneste (IF-PPT)

  • 2805TO – Tove Karin Lein (enhetsleder)
  • 3005JAN – Jannicke Askjem (rådgiver)
  • 1406JEN – Jenny Brovold (rådgiver)
  • 0104KA – Karin Breivoll Aune (rådgiver)
  • 1709EL – Elin Solli /rådgiver)

Høgåsmyra barnehage (IF-HØG)

  • 1504AN – Anne Utseth (styrer)

Fevåg Barnehage (IF-FEBHG)

  • 2206KL – Klara Adolfsen (styrer)

Skogly friluftsbarnehage (IF-SKOG)

  • 1708DA – Dagrun Fissum Solli (styrer)

Fembøringen barnehage (IF-FEMB)

  • 2412TO – Tove Gustad (styrer)

Fagerbakken barnehage (IF-FAG)

  • 2206KL – Klara Adolfsen (styrer)

Leksvik barnehage (IF-LEBHG)

  • 1604HE – Heidi Asphaug – (styrer)

Vanvikan barnehage (IF-VANBHG)

  • 0704TU – Turid Fagerkind – (styrer)

Fevåg/Hasselvika skole (IF-FHS)

  • 0404OL – Olav Gilde (rektor)

Åsly skole (IF-ÅSLY)

  • 2001TO – Tor Langsæther (rektor)
  • 0203BA – Baard Skraastad (inspektør)
  • 2603TO – Tove Flataunet Foss (sekretær)
  • 1103AN – Anne Grete Lillemo (sekretær)
  • 0310IPE – Irene Pedersen (spespedleder)

Mælan skole (IF-MÆL)

  • 0410MA – Maria Husby Gjølgali (rektor)
  • 1103AN – Anne Grete Lillemo (sekretær)
  • 1703MA – Marit Jansen (spespedleder)

Stadsbygd Skole (IF-STADS)

  • 2801RO – Roger Fredheim (rektor)
  • 1809ST – Stefan Hansen (inspektør)
  • 2404KR – Kristin Vegge Maalø (spespedansvarlig)
  • 0801LA – Laila Nilsen (sekretær)

Testmann minne skole (IF-TEST)

  • 2405CA – Camilla Skjelstad (rektor)
  • 0604OY – Øystein Bjørvik (inspektør)
  • 2201AI – Aina Rosvoldaune (sekretær)
  • 0904IR – Irene Rosvold Ruud (SFO-leder)
  • 0304MON – Monica Løkken (spespedleder)

Vanvikan skole (IF-VANSKO)

  • 0301si – Siri Erdal (rektor)
  • 2804IS – Ingrid Strand (spesped)
  • 0609EF – Elisabeth Askjem (spesped)
  • 2408HA – Hanne Nilsen (sekretær)

Voksenopplæringen og innvandringstjenesten (IF-INN)

  • 0610AI – Aiga Berg (enhetsleder)
  • 2709TO – Toril Hårsaker Nakken (inspektør)

Fosen Barneverntjeneste (IF-BV)

  • 1704TH – Therese Guddingsmo (leder)
  • 1006HA – Hanne Gomo (sekretær)
  • 0201TO – Tove Horrigmo (konsulent)

Fosen IKT (IF-IKT)

  • 0602RO – Robert Karlsen (leder)
  • 2303TO – Tore Børsting (ikt-rådgiver)
  • 2703TOM – Tom Andre Bredesen

Kultur og Fritid (IF-KUL)

  • 0912KI – Kine Kimo (leder)
  • 1002SV – Svein Buan – (kulturskolerektor)
  • 2502IN – Ingunn Rokseth (kulturkonsulent)
  • 1806AN – Anne Grete Nyseter (inspektør kulturskolen)
  • 1210SI – Siri Størseth (ungdomskonsulent)
  • 1908SI – Signe Lindstrøm (biblioteksjef)

Helse og velferdstjenester (IF-HELSE)

  • 0610AN – Andre Sagmo (enhetsleder)
  • 0401LI – Lillian Hårberg (virksomhetsleder helsestasjonen)
  • 3112JO – John Martin Teigen (virksomhetsleder psykisk helse og rus)
  • 0805NI – Nina Rørslett (virksomhetsleder fysio/ergo)
  •  0810GR – Grete Tvenning (virksomhetsleder legetjenesten)

Hjemmetjenesten (IF-HJEM)

  • 2107LI – Lillian Nøst (enhetsleder)
  • 0609BE – Berit Kimo (virksomhetsleder Rissa)
  • 1505BE – Berit Nesset (virksomhetsleder Stjørna)
  • 0409BE – Berit Kruken (virksomhetsleder Leksvik)
  • 0810EL – Elisabeth Balstad (virksomhetsleder Stadsbygd/Vanvikan)

Institusjon (IF-INST)

  • 1603RE – Reidun Hindrum (enhetsleder)
  • 0701MA – Marit Aalberg (virksomhetsleder Leksvik sykehjem)
  • 1103MO – Mona Saltvik (virksomhetsleder Rissa sykehjem)

Koordinerende enhet (IF-KOEN)

  • 2512TOV – Tove Penna Steen – (enhetsleder)
  • 1505MA – Maren Marit Fallmyr (merkantil)
  • 1809NI – Nina Dyrendalsli (merkantil)
  • 2503HI – Hilde Fissum – (saksbehandler)

Bo- og aktivitetstilbud (IF-BO)

  • 0511BO – Børge Solem (enhetsleder)
  • 0910TR – Trude Hellandsjø (virksomhetsleder)
  • 1207RI – Rita Holtborg (virksomhetsleder)
  • 1909MO – Monica Berget  (konstituert leder)

Utviklingsavdelingen (IF-UTV)

  • 2912TO – Tore Solli (leder)
  • 0530OD – Odd Marvin Askjemshalten (saksbehandler landbruk)
  • 1607TO – Torbjørn Dahle (næringskonsulent)
  • 2305HE – Hege Hopen Amundal – (saksbehandler landbruk)
  • 2502IN – Ingunn Rokseth (saksbehandler)
  • 2507LI – Liv Heide (saksbehandler)
  • 1206NI – Nils Alvin Hindrum (saksbehandler landbruk)
  • 0907AU – Aud Dagmar Ramdal (saksbehandler landbruk)
  • 2409AS – Asgeir Hektoen (viltansvarlig)
  • 2207MA – Marit Kvarmesbakk (saksbehandler)
  • 1710TB – Thomas Bergo – (prosjektleder)

Kulturcompagniet KF (KUL-CO)

  • 1907TOM – Tom Modell Alte (leder)